Opony wyścigowe


Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Komentarze klientów

123felgi.pl
Ocena 4.70/5 - 10 Opinia klienta
więcej

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatnościOpony wyścigowe do szybkich auta

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą auta sportowego, czy pasjonatem-amatorem sportów samochodowych, startującym w zawodach, możesz osiągnąć jeszcze więcej, montując w swoim aucie profesjonalne opony wyścigowe. Zapewniają one lepsze przyspieszenie, krótszą drogę hamowania oraz stabilniejsze trzymanie się drogi w warunkach szybkiej jazdy. Skorzystaj z doświadczeń konstruktorów opon do aut sportowych i wybierz opony do wyścigów motorowych na 123felgi.pl.

Kup opony wyścigowe i bądź pierwszy na mecie

Mieszanka gumowa zastosowana w oponach do jazdy na torach wyścigowych musi być wysokiej jakości i składa się z kompozytu gumowego, wzbogaconego o mieszanki mineralne. Skraca to drogę hamowania oraz zmniejsza temperaturę nagrzewania opony, co jest szczególnie ważne podczas szybkiej jazdy. Opony zużywają się poprzez to wolniej i samochód lepiej trzymają się powierzchni. Na ogół stosuje się w nich szerokie bloki zewnętrzne, dzięki czemu opona lepie przylega do drogi i auto precyzyjniej reaguje na ruchy kierownicą, pozwalając na pewne pokonywanie zakrętów nawet przy dużych prędkościach. Lepsze bezpieczeństwo, precyzja jazdy i przyspieszenie to główne atuty takiego ogumienia.

Duży wybór produktów do każdego auta

Obejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, że dobre opony wyścigowe nie muszą być drogie. Rozwijaj duże prędkości i jedź bezpiecznie na drodze oraz na torze. Kup teraz komplet ogumienia do samochodów sportowych i zamów go z bezpłatną dostawą.