Opony runflat


Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Komentarze klientów

123felgi.pl
Ocena 4.70/5 - 10 Opinia klienta
więcej

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatnościRun flat to bezpieczna jazda po przebiciu opony

Run flat to znakomita propozycja dla kierowców dbających o bezpieczeństwo, pozwalając przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów po przebiciu bieżnika. Kup opony run flat na 123felgi.pl i zabezpiecz się przed nieplanowaną awarią. Opony samonośne są doceniane przez zawodowych kierowców i teraz, dzięki znakomitej ofercie naszego sklepu internetowego zamówisz je z bezpłatną dostawą.

Technologia dla bezpieczeństwa kierowcy

Opony run flat są wykonane w taki sposób, aby zabezpieczyć się przed całkowitą utratą ciśnienia w kołach w razie przebicia ogumienia na drodze podczas jazdy. Zmniejszają one także ryzyko utraty kontroli nad pojazdem podczas przebicia, co zmniejsza prawdopodobieństwa groźnego wypadku samochodowego. Producenci określają maksymalną prędkość z jaką może poruszać się auto na przebitej oponie tego typu, która wynosi zazwyczaj nie więcej niż 60-80km/h, w zależności od modelu. Należy również pamiętać, że w razie przebicia nie należy jechać na takiej oponie więcej niż kilkadziesiąt kilometrów – tyle ile potrzeba aby dojechać do warsztatu samochodowego.

Opony samonośne posiadają także dodatkowo wzmacnianą ścianę boczną, co pozwala ograniczyć podatność na przebicie nie tylko od strony bieżnika, ale także z boku koła, co zdarza się szczególnie często w wypadku kolizji. Jest to jednocześnie pewne ograniczenie, zwiększające opór toczenia – opona tego typu więc zazwyczaj jest mniej ekonomiczna. Decydując się na wymianę opon samonośnych warto skorzystać z usług dobrego i wyspecjalizowanego serwisu, w którym prawidłowo zamontujemy ten typ ogumienia. Współpracujemy z ponad 300 punktami serwisowymi, do których twoje zamówienie może zostać dostarczone i w których umówisz się na wymianę.

Opony w znakomitych cenach i z darmową wysyłką

Te i wiele innych opon oferujemy w sklepie internetowym 123felgi.pl. Naszym klientom zapewniamy znakomitą obsługę, bezpłatną dostawę na terenie Polski kurierem oraz aż 30-dniową możliwość zwrotu zakupionego towaru. Wszystkie przesyłki wysyłane są przez nas już w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli należysz do grona kierowców dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo i spokojna jazda, sprawdź nasze opony samonośne i wybierz teraz model dla siebie.